Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
tip
namjena
cijena €
Količina na stranici:
Sortiraj:
Vinski kvasac s hranom za kvasac - za cvjetna vina, 10-15 L
1,88 €
117,50 EUR/kg
Getrocknete hefe für honigweine Enovini Honig 10g
2,05 €
205,00 EUR/kg
Aromatic Bayanus Multicomplex početni set za vino, 40 g
1,46 €
36,50 EUR/kg
Vinski kvasac Burgund bez razmnožavanja, 20 ml
1,00 €
50,00 EUR/l
Bayanus kvasac + hranjiva tvar - Univerzalno - 21%, 17 g
1,83 €
Kvasac Restart - 22 g
85,45 EUR/kg
Kvasac + hranjiva tvar - crna vina
1,76 € 1,51 €
Kvasac Bayanus + hranjiva tvar - bijela i ružičasta vina
1,76 €
ViniTurbo - kvasac za brzu fermentaciju, 20 g
94,00 EUR/kg
Vinistart Complex, 20 g
Vinski kvasac Enovini® HONEY, 10 g
1,58 €
158,00 EUR/kg
Vinistart, 34 g
55,29 EUR/kg
Vinski kvasci Enovini® BAYA, 7 g
1,29 €
184,29 EUR/kg
Ciderini Strong kvasac za cider, 5 g
1,17 €
234,00 EUR/kg
Kvasac za cider Ciderini Sweet, 5 g
376,00 EUR/kg