Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
radno vrijeme
cijena €
Količina na stranici:
Sortiraj:
Turbo kvasac X-Pack 1,8 kg - profesionalni, za velike nastave
24,63 €
13,68 EUR/kg
Turbo kvasac X-Harmony 18%, 25 L, 138 g
3,22 €
23,33 EUR/kg
Turbo kvasac X-Harmony 18%, 100 L, 360g
6,24 €
17,33 EUR/kg
Turbo kvasac X-Pure 21,3%, 10 x 25 L, 1,35 kg
21,70 €
16,07 EUR/kg
Destilacijski kvasac Turbo Koji, 50 g (bez kašenja!)
2,63 €
52,60 EUR/kg
Kvasac Turbo Cold 120 g
3,68 €
30,67 EUR/kg
Destilacijski kvasac Turbo Torpedo 72h 21% - 120 g
26,83 EUR/kg
Destilerijski kvasac Turbo Torpedo 5-7 dana 21% 100g
2,41 €
24,10 EUR/kg
Knjiga "Stvaranje destilata od A do Ž" (na poljskom jeziku)
15,85 €
15,85 EUR/kom.
Turbo kvasac X-Pure 21,3%, 100 L
6,31 €
17,53 EUR/kg
Kvasac Restart - 22 g
1,88 €
85,45 EUR/kg
Turbo kvasci X-Pure 21,3% 48h, 25 L
23,85 EUR/kg
Destilacijski kvasac Turbo reVOLTa 48h
2,32 €
17,19 EUR/kg
Destilacijski kvasac Turbo Carbo
2,95 €
18,44 EUR/kg
Destilacijski kvasac Turbo Slivovitz
2,27 €
36,61 EUR/kg