Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
primjena
sa soli
cijena €
Količina na stranici:
Sortiraj:
Mješavina začina i bilja za seosku kobasicu, 500g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Słoikówka - mješavina bilja i začina i bilja, 500 g
Tajna djeda Feliksa za salamurenje - mješavina začina i začinskog bilja, 500g
Duo Grill za meso, mješavina začina 2 u 1, 2 x 12 g
1,10 € 0,95 €
39,58 EUR/kg
Duo Grill Klasična za ribu i povrće - mješavina začina 2 u 1, 2 x 12 g
Duo Maslac - češnjakov i biljni začin 2 u 1, 2 x 12g
Staklenka - mješavina bilja i začina, 30 g
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
Domaća mješavina začina i bilja za kabanose, 30 g
Klasična mješavina bilja i začina za šunkovar
Za seoske kobasice, 20g
1,66 €
83,00 EUR/kg
Odabrana za šunku - mješavina bilja i začina
Za bijelu kobasicu - mješavina začinskog bilja i začina
Tajna djeda Feliksa za salamurenje, 35 g
47,43 EUR/kg
Receptura Bake Leokadije Za Salamurenje, 35 g