Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
volumen
cijena €
Količina na stranici:
Sortiraj:
Esencija okusa vrtne mente, za 4 L, 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Esencija s okusom grožđa, 40 ml
Set od 6 esencija - koktelni 6x40 ml
15,12 €
63,00 EUR/l
Esencija Apeorello Dolce za 4 L, 40 ml
3,68 €
3,68 EUR/kom.
Esencija Sauer-Kirsche – Čista Višnja, 40 ml, za 4 L
Esencija s okusom dunje, 2,5 L za 250 L gotovog pića
132,68 €
53,07 EUR/l
Esencija s okusom kokosa, 2,5L, za 125L gotovog pića
Esencija s okusom Tennessee Whiskey 2,5 L, za 250 L gotovog pića
172,20 €
68,88 EUR/l
Esencija s okusom kruške, s prirodnom aromom, 2,5 L
Esencija s okusom višnje, 2,5 L za 250 L gotovog pića
Esencija Jänek Majster, 2,5 L za 250 L gotovog pića
Esencija okusa Višnja s brandyjem, 40 ml - za 4 L
92,00 EUR/l
Esencija s okusom kokosa, za 5 L - 100 ml
6,90 €
6,90 EUR/kom.
Esencija okusa viskija za 10 L, 100 ml
8,19 €
81,90 EUR/l
Esencija s okusom šljivovice, za 4 L, 40 ml