Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
cijena €
Količina na stranici:
Sortiraj:
Drvne sječke za dimljenje od johe i bukve, 15 kg, srednja granulacija KL8
17,80 €
1,19 EUR/kg
Drvne sječke za dimljenje, trešnja, 5 kg, srednje KL8
14,14 €
2,83 EUR/kg
Drveni čips za dimljenje, joha i bukva, 5 kg, srednja granulacija KL8
7,88 €
1,58 EUR/kg
Paket drvenih sječki – trešnja, jabuka i hrast
6,36 €
4,24 EUR/kg