Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Sušena svinjska crijeva kalibar 100 mm, 50 cm - 2 kom.
8,07 €
4,04 EUR/kom.
Sušena svinjska crijeva kalibar 65 mm, 30 cm - 4 kom.
2,02 EUR/kom.
Peklosól - Pekla za običnu kobasicu
1,19 €
18,31 EUR/kg
Parni sokovnik od nehrđajućeg čelika 5 L
36,58 €
36,58 EUR/kom.
Kućna pušnica u loncu, 35 L, za plinski štednjak
131,70 €
131,70 EUR/kom.
Destilacijski set hawkSTILL „Hladni prsti” 60 L + Wi‑Fi IQ sustav s LCD zaslonom
432,68 €
432,68 EUR/kom.
Modularni destilator 30 L Freja - električni
234,15 €
234,15 EUR/kom.
Mješavina začina i bilja za seosku kobasicu, 500g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Za bijelu kobasicu - mješavina začina i bilja, 350 g
8,95 €
25,57 EUR/kg
Pekla za bijelu kobasicu, s funkcionalnim proteinom i acerolom, 66g
2,12 €
32,12 EUR/kg
Domaća mješavina začina i bilja za kabanose, 30 g
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
Za seoske kobasice, 20g
1,66 €
83,00 EUR/kg
Za bijelu kobasicu - mješavina začinskog bilja i začina
Parni sokovnik od nehrđajućeg čelika, 8 l
48,53 €
48,53 EUR/kom.
Klasična mješavina bilja i začina za šunkovar