Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Marinada za slaninu - mješavina bilja i začina, 35 g
1,27 €
36,29 EUR/kg
Mješavina začina i bilja za seosku kobasicu, 500g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Domaća mješavina začina i bilja za kabanose, 30 g
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
Za bijelu kobasicu - mješavina začinskog bilja i začina
1,66 €
83,00 EUR/kg
Za seoske kobasice, 20g
Peklosól - Pekla za običnu kobasicu
1,19 €
18,31 EUR/kg
Peklosól Pekel za krakovsku kobasicu - 115 g
2,22 €
19,30 EUR/kg
Staklenka - mješavina bilja i začina, 30 g
Słoikówka - mješavina bilja i začina i bilja, 500 g
Bakterijske kulture za kobasice zrenja, 2 g
2,41 €
1205,00 EUR/kg
Pekla za bijelu kobasicu, s funkcionalnim proteinom i acerolom, 66g
2,12 €
32,12 EUR/kg
Šunkovar set – Pošteni zalogaj 1,5 kg
23,41 €
23,41 EUR/kom.
Višenamjenska staklenka s pipom 3L
6,90 € 5,83 €
5,83 EUR/kom.
Šunkovar - Obiteljska gozba 3 kg
25,60 € 24,88 €
24,88 EUR/kom.
Set s vodenom košuljicom – šunkovar 1,5 kg + lonac
52,19 € 51,46 €
51,46 EUR/kom.