Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Sječka za dimljenje/roštiljanje, JABUKA - 450 g, kl. 2
2,58 €
5,73 EUR/kg
Čips za dimljenje/roštiljanje, jabukovina, 450 g, kl. 10
2,58 EUR/kom.
Drvene sječke za dimljenje/roštiljanje 70% joha + 30% bukva, 450 g, kl. 8
2,34 €
5,20 EUR/kg
Drveni čips za dimljenje/roštiljanje, šljiva, 450 g, kl. 8
Drvni čips za dimljenje/roštiljanje, trešnja, 450 g, kl. 10
Drvne sječke za dimljenje/roštiljanje, od jabuke, 450 g, kl. 8
Drvene sječke za dimljenje/roštiljanje, bukva, 450 g, kl. 2
Drvene sječke za dimljenje/roštiljanje, joha, 450 g, kl. 8
Drveni čips za dimljenje/roštiljanje, hrast, 450 g, kl. 8
Drveni čips za dimljenje/roštiljanje, joha, 450 g, klasa 2
Drveni čips za dimljenje/roštiljanje, 50% hrast + 50% joha, 450 g, klasa 8
Drvna sječka za dimljenje/roštiljanje, bukva, 450 g, kl.10
2,34 EUR/kom.
Drvna sječka za dimljenje/roštiljanje, bukva, 450 g, klasa 8
Tronožac za logorsku vatru s rešetkom, 150 cm
36,83 €
36,83 EUR/kom.
Drveni čips za dimljenje, joha i bukva, 5 kg, srednja granulacija KL8
7,88 €
1,58 EUR/kg