Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Drvene sječke za dimljenje/roštilj, trešnja, 450 g, kl. 8
2,58 €
5,73 EUR/kg
Drvne sječke za dimljenje/roštiljanje, od jabuke, 450 g, kl. 8
Sječke za dimljenje/roštilj 70% joha + 30% bukva, 450 g, kl. 2
2,34 €
5,20 EUR/kg
Drveni čips za dimljenje/roštilj, 50% jabuka + 50% bukva, 450 g, kl. 8
Električna pušnica - prijenosna
122,92 € 78,54 €
78,54 EUR/kom.
Balkonska pušnica – OBITELJSKA
77,80 €
77,80 EUR/kom.
Električna pušnica dragON s mobilnim postoljem
649,76 €
649,76 EUR/kom.
Jako tostirane hrastove pahuljice za aromatizaciju alkohola (viski, burbon, brendi, konjak, pivo), 50 g
2,22 €
44,40 EUR/kg
Komplet električnih modula s Wi‑Fi upravljačem – dragON IQ 1,5 kW, za vrtne pušnice
345,12 €
345,12 EUR/kom.
Set dragON za pušnicu - IQ moduli s Wi‑Fi i generator dima JET 1 LONG
414,63 €
414,63 EUR/kom.
Sječke za dimljenje (100% joha) kl. 2 – 450 g x5
10,78 €
4,79 EUR/kg
Drvene sječke za dimljenje/roštiljanje 70% joha + 30% bukva, 450 g, kl. 8
Sječka za dimljenje/roštiljanje, JABUKA - 450 g, kl. 2
Drvne sječke za dimljenje od johe i bukve, 15 kg, srednja granulacija KL8
17,80 €
1,19 EUR/kg
Drvna sječka za dimljenje/roštilj, trešnja, 450 g, kl. 2