Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Drvni čips za dimljenje i roštilj svinjetine – mješavina (70% joha, 30% bukva), 450 g, klasa 10
2,34 €
2,34 EUR/kom.
Odabrana za šunku - mješavina bilja i začina
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
Klasična mješavina bilja i začina za šunkovar
Mješavina začina i bilja za seosku kobasicu, 500g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Tajna djeda Feliksa za salamurenje - mješavina začina i začinskog bilja, 500g
Receptura Bake Leokadije Za Salamurenje, 35 g
47,43 EUR/kg
Tajna djeda Feliksa za salamurenje, 35 g
Nitritna sol - Pekla za običnu kobasicu, s funkcionalnim proteinom, 64 g
2,12 €
33,13 EUR/kg
Za seoske kobasice, 20g
1,66 €
83,00 EUR/kg
Staklenka - mješavina bilja i začina, 30 g
Peklosól - Pekla za običnu kobasicu
1,19 €
18,31 EUR/kg
Słoikówka - mješavina bilja i začina i bilja, 500 g
Peklosól Pekla češnjakovo-biljna za šunkovar, 100 g
11,90 EUR/kg
Sječke za dimljenje/roštilj 70% joha + 30% bukva, 450 g, kl. 2
5,20 EUR/kg
Drvene sječke za dimljenje/roštiljanje 70% joha + 30% bukva, 450 g, kl. 8