Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Drveni čips za dimljenje/roštilj, 50% jabuka + 50% bukva, 450 g, kl. 8
2,34 €
5,20 EUR/kg
Sječke za dimljenje/roštilj 70% joha + 30% bukva, 450 g, kl. 2
Drvni čips za dimljenje i roštilj svinjetine – mješavina (70% joha, 30% bukva), 450 g, klasa 10
2,34 EUR/kom.
Drveni čips za dimljenje/roštiljanje, 50% hrast + 50% joha, 450 g, klasa 8
Drvene sječke za dimljenje/roštiljanje 70% joha + 30% bukva, 450 g, kl. 8
Mješavina začina i bilja za seosku kobasicu, 500g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Za bijelu kobasicu - mješavina začinskog bilja i začina
1,66 €
83,00 EUR/kg
Za bijelu kobasicu - mješavina začina i bilja, 350 g
8,95 €
25,57 EUR/kg
Słoikówka - mješavina bilja i začina i bilja, 500 g
Klasična mješavina bilja i začina za šunkovar
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
Staklenka - mješavina bilja i začina, 30 g
Domaća mješavina začina i bilja za kabanose, 30 g
Activated Duo Carbon - mješavina aktivnog kamenog (mineralnog) i kokosovog ugljena, 1 kg, za 60 L
5,61 €
5,61 EUR/kg
Odabrana za šunku - mješavina bilja i začina
Marinada za ribu - mješavina bilja i začina, 120 g
1,39 €
11,58 EUR/kg