Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Domaća mješavina začina i bilja za kabanose, 30 g
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
Mješavina začina i bilja za seosku kobasicu, 500g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Za bijelu kobasicu - mješavina začinskog bilja i začina
1,66 €
83,00 EUR/kg
Pekla za bijelu kobasicu, s funkcionalnim proteinom i acerolom, 66g
2,12 €
32,12 EUR/kg
Svinjska crijeva 28/30 mm i ovčja 18/20 mm - set
11,83 €
0,30 EUR/m
Kalijev nitrat za salamurenje mesa, 100 g
2,97 €
29,70 EUR/kg
Kalijev nitrat za soljenje mesa, 20 g
1,20 €
60,00 EUR/kg
Nitritna sol - Pekla za običnu kobasicu, s funkcionalnim proteinom, 64 g
33,13 EUR/kg
Za seoske kobasice, 20g
Bakterijske kulture za kobasice zrenja, 2 g
2,41 €
1205,00 EUR/kg
Pušnica 200 L dragON Larch E21 - od ariša, s električnim grijaćim modulom i kontrolerom
707,32 €
707,32 EUR/kom.
Pušnica 115 L dragON Wood 60E - drvena opaljana, s električnim grijaćim modulom i kontrolerom
580,49 €
580,49 EUR/kom.
Pušnica 115 L dragON Wood 60E drvena, s električnim grijaćim modulom i kontrolerom
573,17 €
573,17 EUR/kom.
Vertikalna punilica za kobasice 2,5 kg
52,43 € 51,46 €
51,46 EUR/kom.
Słoikówka - mješavina bilja i začina i bilja, 500 g