Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Čips za dimljenje/roštiljanje, jabukovina, 450 g, kl. 10
2,58 €
2,58 EUR/kom.
Drveni čips za dimljenje/roštiljanje, 50% hrast + 50% joha, 450 g, klasa 8
2,34 €
5,20 EUR/kg
Drvni čips za dimljenje/roštiljanje, trešnja, 450 g, kl. 10
5,73 EUR/kg
Drveni čips za dimljenje (100% trešnja), klasa 2 - 450 g x5
11,66 €
5,18 EUR/kg
Drveni čips za dimljenje/roštiljanje, hrast, 450 g, kl. 8
Drveni čips za dimljenje/roštiljanje, joha, 450 g, klasa 2
Sječke za dimljenje/roštilj 70% joha + 30% bukva, 450 g, kl. 2
Drvene sječke za dimljenje/roštiljanje 70% joha + 30% bukva, 450 g, kl. 8
Drvne sječke za dimljenje, trešnja, 5 kg, srednje KL8
14,14 €
2,83 EUR/kg
Drvene sječke za dimljenje/roštiljanje, bukva, 450 g, kl. 2
Drvna sječka za dimljenje/roštiljanje, bukva, 450 g, kl.10
2,34 EUR/kom.
Marinada za ribu - mješavina bilja i začina, 120 g
1,39 €
11,58 EUR/kg
Generator dima dragON JET 2 LONG s posudom za pepeo
108,30 €
108,30 EUR/kom.
Set dragON za pušnicu - IQ moduli s Wi‑Fi i generator dima JET 1 LONG
414,63 €
414,63 EUR/kom.
dragON set za pušnicu – IQ moduli s Wi‑Fi i generator dima JET 2 LONG s pepelnikom
434,14 €
434,14 EUR/kom.