Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Čips za dimljenje/roštiljanje, jabukovina, 450 g, kl. 10
2,58 €
2,58 EUR/kom.
Drveni čips za dimljenje/roštiljanje, šljiva, 450 g, kl. 8
5,73 EUR/kg
Drvni čips za dimljenje/roštiljanje, trešnja, 450 g, kl. 10
Drvni čips za dimljenje i roštilj svinjetine – mješavina (70% joha, 30% bukva), 450 g, klasa 10
2,34 €
2,34 EUR/kom.
Drveni čips za dimljenje/roštiljanje, hrast, 450 g, kl. 8
5,20 EUR/kg
Drveni čips za dimljenje/roštiljanje, joha, 450 g, klasa 2
Drveni čips za dimljenje/roštilj, 50% jabuka + 50% bukva, 450 g, kl. 8
Drveni čips za dimljenje/roštiljanje, 50% hrast + 50% joha, 450 g, klasa 8
Drveni čips za dimljenje, joha i bukva, 5 kg, srednja granulacija KL8
7,88 €
1,58 EUR/kg
Sječke za dimljenje/roštilj 70% joha + 30% bukva, 450 g, kl. 2
Drvene sječke za dimljenje/roštiljanje 70% joha + 30% bukva, 450 g, kl. 8
Drvene sječke za dimljenje/roštiljanje, bukva, 450 g, kl. 2
Drveni čips za dimljenje (100% trešnja), klasa 2 - 450 g x5
11,66 €
5,18 EUR/kg
Drvna sječka za dimljenje/roštiljanje, bukva, 450 g, kl.10
Drvne sječke za dimljenje, trešnja, 5 kg, srednje KL8
14,14 €
2,83 EUR/kg