Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Nitritna sol - Pekla za običnu kobasicu, s funkcionalnim proteinom, 64 g
2,12 €
33,13 EUR/kg
Kolagenska ovojnica za kobasice fi 55 - 4 m
4,24 € 3,95 €
0,99 EUR/m
Proteinska ovojnica za kobasice fi 55 mm, 10 m
6,31 €
0,63 EUR/m
Peklosól Pekel za krakovsku kobasicu - 115 g
2,22 €
19,30 EUR/kg
Bakterijske kulture za kobasice zrenja, 2 g
2,41 €
1205,00 EUR/kg
Kolagenska ovojnica za suhomesnate proizvode fi 65 - 4 m
4,99 € 4,73 €
1,18 EUR/m
Bjelančevinska kobasičarska ovojnica Ø 65 mm, 10 m
7,68 €
0,77 EUR/m
Set tekućih aroma dima za dimljenje, 6 kom po 40 ml
14,63 €
60,96 EUR/l
Tekući dim za dimljenje – trešnja, 250ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Tekući dim za dimljenje – višnja, 40 ml
2,78 €
69,50 EUR/l
Kuke za dimljenje - S, naoštrene 3 mm x 150 mm, 15 kom.
8,94 € 8,66 €
0,58 EUR/kom.
Kuke za dimljenje - S, šiljene 3 mm x 150 mm, 5 kom.
3,65 € 3,41 €
0,68 EUR/kom.
Kuke za dimljenje - S, naoštrene, 3 mm x 100 mm, 5 kom.
3,02 € 3,00 €
0,60 EUR/kom.
Kalijev nitrat za salamurenje mesa, 100 g
2,97 €
29,70 EUR/kg
Tekući dim za dimljenje - hrastov, 250 ml