Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Nitritna sol Vit-C - 130 g
0,83 €
6,38 EUR/kg
Nelomljivi mjerač meda s epruvetom, raspon mjerenja 10-50°Blg
6,65 € 3,95 €
3,95 EUR/kom.
Nelomljiv areometar za medovinu s epruvetom, raspon mjerenja 10-50°Blg
3,95 €
Drveni čips za dimljenje (100% trešnja), klasa 2 - 450 g x5
11,66 €
5,18 EUR/kg
Drvni čips za dimljenje/roštiljanje, trešnja, 450 g, kl. 10
2,58 €
5,73 EUR/kg
Drvne sječke za dimljenje/roštiljanje, od jabuke, 450 g, kl. 8
Drvna sječka za dimljenje/roštiljanje, bukva, 450 g, kl.10
2,34 €
2,34 EUR/kom.
Drvni čips za dimljenje i roštilj svinjetine – mješavina (70% joha, 30% bukva), 450 g, klasa 10
Drveni čips za dimljenje/roštilj, 50% jabuka + 50% bukva, 450 g, kl. 8
5,20 EUR/kg
Kanta za hranu s poklopcem 10 L - povrće
5,26 € 4,49 €
4,49 EUR/kom.
Šećeromjer, pokazivač sadržaja šećera 0 - 29°Blg
5,75 €
5,75 EUR/kom.
Turbo kvasac X-Pure 21,3%, 100 L
6,31 €
17,53 EUR/kg
Matica za punilice Browin br. 311002, 311004, 311005, 311007, 311008
5,27 €
5,27 EUR/kom.
Set tekućih aroma dima za dimljenje, 6 kom po 40 ml
14,63 €
60,96 EUR/l
Tekući dim za dimljenje – trešnja, 250ml
11,29 €
45,16 EUR/l