Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Mješavina začina i bilja za seosku kobasicu, 500g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Za seoske kobasice, 20g
1,66 €
83,00 EUR/kg
Za bijelu kobasicu - mješavina začinskog bilja i začina
Za bijelu kobasicu - mješavina začina i bilja, 350 g
8,95 €
25,57 EUR/kg
Peklosól Pekel za krakovsku kobasicu - 115 g
2,22 €
19,30 EUR/kg
Domaća mješavina začina i bilja za kabanose, 30 g
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
Kalijev nitrat za salamurenje mesa, 100 g
2,97 €
29,70 EUR/kg
Kalijev nitrat za soljenje mesa, 20 g
1,20 €
60,00 EUR/kg
Tekući dim za dimljenje – trešnja, 250ml
45,16 EUR/l
Tekući dim za dimljenje – višnja, 40 ml
2,78 €
69,50 EUR/l
Kuke za dimljenje - S, rezane pod 45°, 3 mm x 150 mm, 5 kom.
0,56 EUR/kom.
Aroma dima za dimljenje – kleka, 250 ml
Pušnica 200 L dragON Larch E21 - od ariša, s električnim grijaćim modulom i kontrolerom
707,32 €
707,32 EUR/kom.
Pušnica 115 L dragON Wood 60E - drvena opaljana, s električnim grijaćim modulom i kontrolerom
580,49 €
580,49 EUR/kom.
Pušnica 115 L dragON Wood 60E drvena, s električnim grijaćim modulom i kontrolerom
573,17 €
573,17 EUR/kom.