Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Drvna sječka za dimljenje/roštilj, trešnja, 450 g, kl. 2
2,58 €
5,73 EUR/kg
Drvene sječke za dimljenje/roštiljanje, bukva, 450 g, kl. 2
2,34 €
5,20 EUR/kg
Drvne sječke za dimljenje (100% bukva) kl. 2 - 450 g X5
10,78 €
4,79 EUR/kg
Sječke za dimljenje (100% joha) kl. 2 – 450 g x5
Sječke za dimljenje/roštilj 70% joha + 30% bukva, 450 g, kl. 2
Sječka za dimljenje/roštiljanje, JABUKA - 450 g, kl. 2
Drvne sječke za dimljenje (70% joha + 30% bukva) klasa 2, 450 g x5
Drveni čips za dimljenje/roštiljanje, joha, 450 g, klasa 2
dragON set za pušnicu – IQ moduli s Wi‑Fi i generator dima JET 2 LONG s pepelnikom
434,14 €
434,14 EUR/kom.
Set dragON za pušnicu - IQ moduli s Wi‑Fi i generator dima JET 1 LONG
414,63 €
414,63 EUR/kom.
Drvene sječke za dimljenje/roštiljanje 70% joha + 30% bukva, 450 g, kl. 8
Drvne sječke za dimljenje od johe i bukve, 15 kg, srednja granulacija KL8
17,80 €
1,19 EUR/kg
Drvne sječke za dimljenje, trešnja, 5 kg, srednje KL8
14,14 €
2,83 EUR/kg
Drvene sječke za dimljenje/roštilj, trešnja, 450 g, kl. 8
Drvne sječke za dimljenje/roštiljanje, od jabuke, 450 g, kl. 8