Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Drveni čips za dimljenje/roštiljanje, šljiva, 450 g, kl. 8
2,58 €
5,73 EUR/kg
Drvene sječke za dimljenje/roštiljanje 70% joha + 30% bukva, 450 g, kl. 8
2,34 €
5,20 EUR/kg
Drvene sječke za dimljenje/roštiljanje, bukva, 450 g, kl. 2
Drvna sječka za dimljenje/roštiljanje, bukva, 450 g, klasa 8
Drvna sječka za dimljenje/roštiljanje, bukva, 450 g, kl.10
2,34 EUR/kom.
Drvene sječke za dimljenje/roštiljanje, joha, 450 g, kl. 8
Drveni čips za dimljenje/roštiljanje, hrast, 450 g, kl. 8
Drveni čips za dimljenje/roštiljanje, joha, 450 g, klasa 2
Sječka za dimljenje/roštiljanje, JABUKA - 450 g, kl. 2
Čips za dimljenje/roštiljanje, jabukovina, 450 g, kl. 10
2,58 EUR/kom.
Drvni čips za dimljenje/roštiljanje, trešnja, 450 g, kl. 10
Drvne sječke za dimljenje/roštiljanje, od jabuke, 450 g, kl. 8
Aroma tekućeg dima, za 3 kg mesa, 40 ml
2,78 €
69,50 EUR/l
Probijalica za meso
3,94 € 3,68 €
3,68 EUR/kom.
Drvna sječka za dimljenje/roštilj, trešnja, 450 g, kl. 2