Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Nitritna sol Vit-C - 130 g
0,83 €
6,38 EUR/kg
Tekući aktivni ugljen za 25 L, 140 g
3,56 €
25,43 EUR/kg
Osušeni pektoenzim
1,78 €
296,67 EUR/kg
Mješavina začina i bilja za seosku kobasicu, 500g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Tajna djeda Feliksa za salamurenje - mješavina začina i začinskog bilja, 500g
Mikrobiološka podloga za sir strong, 30 ml
6,66 €
222,00 EUR/l
Prirodno tekuće sirište za sir 50 ml
4,70 €
94,00 EUR/l
Peklosól 720 g
2,51 €
3,49 EUR/kg
Peklosól Pekel za krakovsku kobasicu - 115 g
2,22 €
19,30 EUR/kg
Klarowin Duo Rapid - hitosan + kieselsol, 65 g
2,14 €
32,92 EUR/kg
Nitritna sol - Pekla za običnu kobasicu, s funkcionalnim proteinom, 64 g
2,12 €
33,13 EUR/kg
Klar Turbo Spirit 25 L - 65 g
1,66 €
25,54 EUR/kg
Aromatic Bayanus Multicomplex početni set za vino, 40 g
1,46 €
36,50 EUR/kg
Peklosól 1 kg
1,44 €
1,44 EUR/kg
Marinada za koljenicu - mješavina bilja i začina, 70 g
1,80 € 1,27 €
18,14 EUR/kg