Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Mikrobiološka podloga za sir strong, 30 ml
6,66 €
222,00 EUR/l
Mreža za dimljenje sireva, dulj. 3 m
2,24 € 1,46 €
0,49 EUR/m
Mikrobiološko sirilo u tekućini 50 ml
2,92 €
58,40 EUR/l
Sirište za sireve 5x1 g
2,63 €
526,00 EUR/kg
Peklosól - Pekla za običnu kobasicu
1,19 €
18,31 EUR/kg
Mjerenje sadržaja L-jabučne kiseline
7,31 €
7,31 EUR/kom.
Peklosól 720 g
2,51 €
3,49 EUR/kg
Peklosól Pekel za krakovsku kobasicu - 115 g
2,22 €
19,30 EUR/kg
Pekla za bijelu kobasicu, s funkcionalnim proteinom i acerolom, 66g
2,12 €
32,12 EUR/kg
Nitritna sol - Pekla za običnu kobasicu, s funkcionalnim proteinom, 64 g
33,13 EUR/kg
Peklosól 1 kg
1,44 €
1,44 EUR/kg
Pekla blago začinjena biljem za šunku, 75 g
15,87 EUR/kg
Nitritna sol Vit-C - 130 g
0,83 €
6,38 EUR/kg
Esencija s okusom čokolade 100 ml za 10 L
6,90 €
69,00 EUR/l
Esencija s čokoladnim okusom za 4 L - 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l