Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Drveni čips za dimljenje/roštiljanje, 50% hrast + 50% joha, 450 g, klasa 8
2,34 €
5,20 EUR/kg
Električna pušnica dragON s mobilnim postoljem
649,76 €
649,76 EUR/kom.
Pušnica 200 L dragON Larch E21 - od ariša, s električnim grijaćim modulom i kontrolerom
707,32 €
707,32 EUR/kom.
Pušnica 115 L dragON Wood 60E drvena, s električnim grijaćim modulom i kontrolerom
573,17 €
573,17 EUR/kom.
Pušnica 115 L dragON Wood 60E - drvena opaljana, s električnim grijaćim modulom i kontrolerom
580,49 €
580,49 EUR/kom.
Električna pušnica - dragON s generatorom dima, digitalna 65 L
609,51 €
609,51 EUR/kom.
Duo Grill Klasična za ribu i povrće - mješavina začina 2 u 1, 2 x 12 g
1,09 € 0,95 €
39,58 EUR/kg
Generator dima dragON JET 1 LONG s električnom pumpicom
88,78 €
88,78 EUR/kom.
Pušnica dragON čelična 220 L, IQ – s Wi-Fi kontrolerom
1 341,46 €
1341,46 EUR/kom.
Čelična pušnica dragON 220 L – s digitalnim upravljačem
1 158,78 €
1158,78 EUR/kom.
Kolagenska ovojnica za kobasice fi 55 - 4 m
4,24 € 3,95 €
0,99 EUR/m
Proteinska ovojnica za kobasice fi 55 mm, 10 m
6,31 €
0,63 EUR/m
Marinada za ribu - mješavina bilja i začina, 120 g
1,39 €
11,58 EUR/kg
Električna pušnica dragON E101 s generatorom dima, 70 L
450,00 €
450,00 EUR/kom.
dragON set za pušnicu – IQ moduli s Wi‑Fi i generator dima JET 2 LONG s pepelnikom
434,14 €
434,14 EUR/kom.