Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Bakterijske kulture za kobasice zrenja, 2 g
2,41 €
1205,00 EUR/kg
Mješavina začina i bilja za seosku kobasicu, 500g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Za bijelu kobasicu - mješavina začina i bilja, 350 g
8,95 €
25,57 EUR/kg
Pekla za bijelu kobasicu, s funkcionalnim proteinom i acerolom, 66g
2,12 €
32,12 EUR/kg
Nitritna sol - Pekla za običnu kobasicu, s funkcionalnim proteinom, 64 g
33,13 EUR/kg
Tekući dim za dimljenje – trešnja, 250ml
45,16 EUR/l
Tekući dim za dimljenje – višnja, 40 ml
2,78 €
69,50 EUR/l
Aroma dima za dimljenje – kleka, 250 ml
Tekući dim za dimljenje - hrastov, 250 ml
Set tekućih aroma dima za dimljenje, 6 kom po 40 ml
14,63 €
60,96 EUR/l
Domaća mješavina začina i bilja za kabanose, 30 g
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
Ubodnik za meso s osiguračem
10,24 € 8,95 €
8,95 EUR/kom.
Tekući dim – hrastov, 40 ml
Nitritna sol Vit-C - 130 g
0,83 €
6,38 EUR/kg
Injektor 30ml + 3 igle + čistač
5,75 €
5,75 EUR/kom.