Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Mreža za dimljenje sireva, dulj. 3 m
2,24 € 1,46 €
0,49 EUR/m
Drvne sječke za dimljenje (70% joha + 30% bukva) klasa 2, 450 g x5
10,78 €
4,79 EUR/kg
Sječka za dimljenje/roštiljanje, JABUKA - 450 g, kl. 2
2,58 €
5,73 EUR/kg
Čips za dimljenje/roštiljanje, jabukovina, 450 g, kl. 10
2,58 EUR/kom.
Drvni čips za dimljenje/roštiljanje, trešnja, 450 g, kl. 10
Pušnica 115 L dragON Wood 60E - drvena opaljana, s električnim grijaćim modulom i kontrolerom
580,49 €
580,49 EUR/kom.
Kolagenska ovojnica za kobasice fi 55 - 4 m
4,24 € 3,95 €
0,99 EUR/m
Bjelančevinska kobasičarska ovojnica Ø 65 mm, 10 m
7,68 €
0,77 EUR/m
Proteinska ovojnica za kobasice fi 55 mm, 10 m
6,31 €
0,63 EUR/m
Kolagenska ovojnica za suhomesnate proizvode fi 65 - 4 m
4,99 € 4,73 €
1,18 EUR/m
Marinada za slaninu - mješavina bilja i začina, 35 g
1,27 €
36,29 EUR/kg
Kalijev nitrat za salamurenje mesa, 100 g
2,97 €
29,70 EUR/kg
Kalijev nitrat za soljenje mesa, 20 g
1,20 €
60,00 EUR/kg
Električna pušnica - dragON s generatorom dima, digitalna 65 L
609,51 €
609,51 EUR/kom.
Pušnica 115 L dragON Wood 60E drvena, s električnim grijaćim modulom i kontrolerom
573,17 €
573,17 EUR/kom.