Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Drveni čips za dimljenje/roštiljanje, 50% hrast + 50% joha, 450 g, klasa 8
2,34 €
5,20 EUR/kg
Marinada za ribu - mješavina bilja i začina, 120 g
1,39 €
11,58 EUR/kg
Kućna pušnica u loncu, 35 L, za plinski štednjak
131,70 €
131,70 EUR/kom.
Pušnica dragON čelična 220 L, IQ – s Wi-Fi kontrolerom
1 341,46 €
1341,46 EUR/kom.
Čelična pušnica dragON 220 L – s digitalnim upravljačem
1 158,78 €
1158,78 EUR/kom.
Balkonska dimilica s termometrom
34,14 €
34,14 EUR/kom.
Balkonska dimilica s podesivom zapremninom
70,49 €
70,49 EUR/kom.
Kolagenska ovojnica za kobasice fi 55 - 4 m
4,24 € 3,95 €
0,99 EUR/m
Prijenosna pušnica s termometrom i voćnim drvnim strugotinama
59,02 € 38,78 €
38,78 EUR/kom.
Balkonska pušnica – OBITELJSKA
77,80 €
77,80 EUR/kom.
Set tekućih aroma dima za dimljenje, 6 kom po 40 ml
14,63 €
60,96 EUR/l
Tekući dim – aroma dimljenja, za 20 kg, 250 ml
11,29 €
45,16 EUR/l
dragON set za pušnicu – IQ moduli s Wi‑Fi i generator dima JET 2 LONG s pepelnikom
434,14 €
434,14 EUR/kom.
Set dragON za pušnicu - IQ moduli s Wi‑Fi i generator dima JET 1 LONG
414,63 €
414,63 EUR/kom.
Set dragON za pušnicu - električni moduli s digitalnim upravljačem i generatorom dima JET 2 LONG
319,51 €
319,51 EUR/kom.