Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Za bijelu kobasicu - mješavina začina i bilja, 350 g
8,95 €
25,57 EUR/kg
Za bijelu kobasicu - mješavina začinskog bilja i začina
1,66 €
83,00 EUR/kg
Pekla za bijelu kobasicu, s funkcionalnim proteinom i acerolom, 66g
2,12 €
32,12 EUR/kg
Mesarski konopac bijelo-crveni pamuk (240°C) 55 m
2,92 €
0,05 EUR/m
Pamučne bijele niti za mesne proizvode (240°C) 145 m
5,19 €
0,04 EUR/m
Za seoske kobasice, 20g
Peklosól - Pekla za običnu kobasicu
1,19 €
18,31 EUR/kg
Peklosól Pekel za krakovsku kobasicu - 115 g
2,22 €
19,30 EUR/kg
Bakterijske kulture za kobasice zrenja, 2 g
2,41 €
1205,00 EUR/kg
Nitritna sol - Pekla za običnu kobasicu, s funkcionalnim proteinom, 64 g
33,13 EUR/kg
Prirodna svinjska crijeva 28/30, 90m
15,85 € 12,19 €
0,14 EUR/m
Svinjska crijeva na trakama 28/30, 20 m
8,83 €
0,44 EUR/m
Prirodna svinjska crijeva 28/30, 15m
7,78 €
0,52 EUR/m
Prirodna svinjska crijeva - kalibar 28/30mm, 15m
5,73 €
0,38 EUR/m
Brtva za klip vertikalnih punjača 3, 5, 7 L
4,41 €
4,41 EUR/kom.