Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Domaća mješavina začina i bilja za kabanose, 30 g
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
Horizontalna punilica za kobasice 5 kg
66,58 € 63,66 €
63,66 EUR/kom.
Peklosól - Pekla za običnu kobasicu
1,19 €
18,31 EUR/kg
Kolagenska ovojnica za kobasice fi 55 - 4 m
4,24 € 3,95 €
0,99 EUR/m
Za bijelu kobasicu - mješavina začina i bilja, 350 g
8,95 €
25,57 EUR/kg
Mješavina začina i bilja za seosku kobasicu, 500g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Proteinska ovojnica za kobasice fi 55 mm, 10 m
6,31 €
0,63 EUR/m
Nitritna sol - Pekla za običnu kobasicu, s funkcionalnim proteinom, 64 g
2,12 €
33,13 EUR/kg
Pekla za bijelu kobasicu, s funkcionalnim proteinom i acerolom, 66g
32,12 EUR/kg
Za seoske kobasice, 20g
1,66 €
83,00 EUR/kg
Za bijelu kobasicu - mješavina začinskog bilja i začina
Bakterijske kulture za kobasice zrenja, 2 g
2,41 €
1205,00 EUR/kg
Horizontalna punilica za kobasice 4 kg
62,92 € 60,97 €
60,97 EUR/kom.
Kopče za klamericu za kobasice - 240 kom.
6,31 EUR/kom.
Klipovi za klamericu za kobasice - 60 kom.
2,00 €
0,03 EUR/kom.