Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Vinski kvasac Enovini® HONEY, 10 g
1,58 €
158,00 EUR/kg
Vinski kvasac Fermivin PDM, 7 g
1,29 €
184,29 EUR/kg
Getrocknete hefe für honigweine Enovini Honig 10g
2,05 €
205,00 EUR/kg
Moj hobi: proizvodnja domaćeg vina - knjiga
5,17 €
5,17 EUR/kom.
Moje hobi: izrada domaćeg vina - engleska verzija
1,63 € 1,04 €
1,04 EUR/kom.
Moje hobi: izrada domaćeg vina - ruska verzija
1,41 € 0,91 €
0,91 EUR/kom.
Nelomljivi mjerač meda s epruvetom, raspon mjerenja 10-50°Blg
6,65 € 3,95 €
3,95 EUR/kom.
Turbo kvasac X-Pack 1,8 kg - profesionalni, za velike nastave
24,63 €
13,68 EUR/kg
Kvasac za cider Ciderini Sweet, 5 g
1,88 €
376,00 EUR/kg
Ciderini Strong kvasac za cider, 5 g
1,17 €
234,00 EUR/kg
ViniTurbo - kvasac za brzu fermentaciju, 20 g
94,00 EUR/kg
Suhi kvasac za talijansku pizzu - 100 g
3,19 €
31,90 EUR/kg
Raženi kvasac za kruh s kvascem i sladom - 23g
56,09 EUR/kg
Vinski kvasac s hranom za kvasac - za cvjetna vina, 10-15 L
117,50 EUR/kg
Destilacijski kvasac Turbo Grom 48h 100L
9,46 €
18,55 EUR/kg