Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Proteinska ovojnica za kobasice fi 55 mm, 10 m
6,31 €
0,63 EUR/m
Sivi pamučni konci za kobasice (240°C) 75 m
2,92 €
0,04 EUR/m
Peklosól Pekel za krakovsku kobasicu - 115 g
2,22 €
19,30 EUR/kg
Bjelančevinska kobasičarska ovojnica Ø 65 mm, 10 m
7,68 €
0,77 EUR/m
Pamučne bijele niti za mesne proizvode (240°C) 145 m
5,19 €
Tronožac za logorsku vatru s rešetkom, 150 cm
36,83 €
36,83 EUR/kom.
Tekući dim za dimljenje – trešnja, 250ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Tekući dim za dimljenje – višnja, 40 ml
2,78 €
69,50 EUR/l
Ubodnik za meso s osiguračem
10,24 € 8,95 €
8,95 EUR/kom.
Zamjenske brtve za vakuumski zavarivač 320624
3,31 €
1,66 EUR/kom.
Plastične vrećice za šunkovar 0,8 kg - 20 kom.
2,55 € 1,95 €
0,10 EUR/kom.
Mesarski konopac bijelo-crveni pamuk (240°C) 55 m
0,05 EUR/m
Prirodna ovčja crijeva - kalibar 18/20mm, 15m
4,73 €
0,32 EUR/m
Prirodna svinjska crijeva 28/30, 90m
15,85 € 12,19 €
0,14 EUR/m
Prirodna svinjska crijeva 28/30, 15m
7,78 €
0,52 EUR/m