Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Sječke za dimljenje (100% joha) kl. 2 – 450 g x5
10,78 €
4,79 EUR/kg
Drvene sječke za dimljenje/roštilj, trešnja, 450 g, kl. 8
2,58 €
5,73 EUR/kg
Drvna sječka za dimljenje/roštilj, trešnja, 450 g, kl. 2
Drvni čips za dimljenje/roštiljanje, trešnja, 450 g, kl. 10
Drvna sječka za dimljenje/roštiljanje, bukva, 450 g, kl.10
2,34 €
2,34 EUR/kom.
Drvene sječke za dimljenje/roštiljanje, bukva, 450 g, kl. 2
5,20 EUR/kg
Drvene sječke za dimljenje/roštiljanje, joha, 450 g, kl. 8
Drvna sječka za dimljenje/roštiljanje, bukva, 450 g, klasa 8
Drveni čips za dimljenje/roštiljanje, hrast, 450 g, kl. 8
Drveni čips za dimljenje/roštiljanje, joha, 450 g, klasa 2
Drveni čips za dimljenje (100% trešnja), klasa 2 - 450 g x5
11,66 €
5,18 EUR/kg
Drvne sječke za dimljenje (100% bukva) kl. 2 - 450 g X5
Za bijelu kobasicu - mješavina začina i bilja, 350 g
8,95 €
25,57 EUR/kg
Termometar za pečenje mesa (0°C do +120°C) 12,5cm
5,19 €
5,19 EUR/kom.
Domaća mješavina začina i bilja za kabanose, 30 g
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg