Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Domaća mješavina začina i bilja za kabanose, 30 g
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
Mješavina začina i bilja za seosku kobasicu, 500g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Klasična mješavina bilja i začina za šunkovar
Odabrana za šunku - mješavina bilja i začina
Tajna djeda Feliksa za salamurenje - mješavina začina i začinskog bilja, 500g
Marinada za rebarca - mješavina bilja i začina, 35 g
1,27 €
36,29 EUR/kg
Marinada za slaninu - mješavina bilja i začina, 35 g
Marinada za koljenicu - mješavina bilja i začina, 70 g
1,80 € 1,27 €
18,14 EUR/kg
Marinada za ribu - mješavina bilja i začina, 120 g
1,39 €
11,58 EUR/kg
Za seoske kobasice, 20g
1,66 €
83,00 EUR/kg
Receptura Bake Leokadije Za Salamurenje, 35 g
47,43 EUR/kg
Tajna djeda Feliksa za salamurenje, 35 g
Koncentrat Coopers za izradu piva Ginger Beer, 0,5kg
13,17 €
Poklopac fi 82/6 Folk, 10 kom.
1,85 € 1,53 €
0,15 EUR/kom.
Šunkokuh set - Obiteljska gozba, 3 kg
31,95 €
31,95 EUR/kom.