Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Vinski kvasac Enovini®
1,22 €
174,29 EUR/kg
Vinski kvasac Turbo Fruit 5-7 dana
2,56 €
64,00 EUR/kg
Vinski kvasac Fermivin PDM, 7 g
1,29 €
184,29 EUR/kg
Vinski kvasac Turbo Fruit 5-7 dana 100 L
5,61 €
35,06 EUR/kg
Vinski kvasac s hranom za kvasac - za cvjetna vina, 10-15 L
1,88 €
117,50 EUR/kg
Vinske kvasce Fermivin LS2, 7 g
1,49 €
212,86 EUR/kg
Vinski kvasci Enovini® BAYA, 7 g
Univerzalni vinski kvasci, 20 ml
0,95 €
47,50 EUR/l
Okvirna preša za voće – s metalnom košarom, kapaciteta 10L
147,56 €
147,56 EUR/kom.
Okvirna preša za voće – s drvenom košarom, kapaciteta 10L
127,80 €
127,80 EUR/kom.
Kalijev pirosulfit 1 kg
13,17 €
13,17 EUR/kg
ViniTurbo - kvasac za brzu fermentaciju, 20 g
94,00 EUR/kg
Kalijev pirosulfit 10 g
0,73 €
73,00 EUR/kg
Destilacijski kvasac Turbo Grappa 7-10 dana
3,68 €
30,67 EUR/kg
Aromatic Bayanus Multicomplex početni set za vino, 40 g
1,46 €
36,50 EUR/kg