Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Set za vino 4 GODIŠNJA DOBA – Brusnica
5,49 €
52,29 EUR/kg
Aromatic Bayanus Multicomplex početni set za vino, 40 g
1,46 €
36,50 EUR/kg
Bayanus kvasac + hranjiva tvar - Univerzalno - 21%, 17 g
1,83 €
1,83 EUR/kom.
Nerazbijajuća, višenamjenska staklenka za fermentaciju, 8L
6,31 € 5,97 €
5,97 EUR/kom.
Nerazbijajuća, višenamjenska staklenka za fermentaciju, 5 L
5,21 € 5,14 €
5,14 EUR/kom.
Vinski kvasac Fermivin 7013, 7 g
1,29 €
184,29 EUR/kg
Vinski kvasac Fermivin PDM, 7 g
Vinski kvasac Enovini®
1,22 €
174,29 EUR/kg
Vinske kvasce Fermivin LS2, 7 g
1,49 €
212,86 EUR/kg
Vinski kvasac Burgund, 20 ml
0,95 €
47,50 EUR/l
Univerzalni vinski kvasci, 20 ml
Vinistart Complex, 20 g
1,88 €
94,00 EUR/kg
Vinski kvasac Bordeaux, 20 ml
Vinski kvasac Fermivin VR5, 7 g
Vinistart, 34 g
55,29 EUR/kg