Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Drvni čips za dimljenje i roštilj svinjetine – mješavina (70% joha, 30% bukva), 450 g, klasa 10
2,34 €
2,34 EUR/kom.
Duo Grill za meso, mješavina začina 2 u 1, 2 x 12 g
1,09 € 0,95 €
39,58 EUR/kg
Koncentrat Coopers za izradu piva Ginger Beer, 0,5kg
13,17 €
Pektin za džemove - citrusni amidirani za želiranje, 20 g
1,53 €
76,50 EUR/kg
Staklenka 10 L s plastičnim poklopcem
11,92 € 8,53 €
8,53 EUR/kom.
Peklosól 720 g
2,51 €
3,49 EUR/kg
Mjerenje sadržaja ukupnog SO2
7,31 €
7,31 EUR/kom.
Peklosól 1 kg
1,44 €
1,44 EUR/kg
Balkonska dimilica s podesivom zapremninom
70,49 €
70,49 EUR/kom.
Balkonska dimilica s termometrom
34,14 €
34,14 EUR/kom.
Generator dima dragON JET 2 LONG s posudom za pepeo
108,30 €
108,30 EUR/kom.
Šunkovar - Obiteljska gozba 3 kg
25,60 € 24,88 €
24,88 EUR/kom.
Držač/pogreb za poklopac lonca ili kotlića od lijevanog željeza
7,68 € 5,05 €
5,05 EUR/kom.
Kulture bakterija za grčki sir
4,92 €
4,92 EUR/kom.
Generator dima dragON Jet 1 s električnom pumpom dragON Air
85,85 €
85,85 EUR/kom.