Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Vinski kvasac Burgund, 20 ml
0,95 €
47,50 EUR/l
Univerzalni vinski kvasac bez razmnožavanja, 20 ml
1,00 €
50,00 EUR/l
Vinski kvasac Burgund bez razmnožavanja, 20 ml
Univerzalni vinski kvasci, 20 ml
Vinski kvasac Malaga, 20 ml
Boca Daniels 500 ml s navojnim čepom, 1 kom.
1,56 €
1,56 EUR/kom.
Boca Walker 500 ml, s navojnim čepom, 1 kom.
1,34 €
1,34 EUR/kom.
Tekući dim za dimljenje – trešnja, 250ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Tekući dim za dimljenje - hrastov, 250 ml
Tekući dim – aroma dimljenja, za 20 kg, 250 ml
Tekući aktivni ugljen za 25 L, 140 g
3,56 €
25,43 EUR/kg
Tekući dim – hrastov, 40 ml
2,78 €
69,50 EUR/l
Tekući dim za dimljenje – višnja, 40 ml
Set tekućih aroma dima za dimljenje, 6 kom po 40 ml
14,63 €
60,96 EUR/l
Prirodno tekuće sirište za sir 50 ml
4,70 €
94,00 EUR/l