Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Drvene sječke za dimljenje/roštiljanje, bukva, 450 g, kl. 2
2,34 €
5,20 EUR/kg
Drvne sječke za dimljenje (70% joha + 30% bukva) klasa 2, 450 g x5
10,78 €
4,79 EUR/kg
Drvna sječka za dimljenje/roštilj, trešnja, 450 g, kl. 2
2,58 €
5,73 EUR/kg
Drvne sječke za dimljenje (100% bukva) kl. 2 - 450 g X5
Sječke za dimljenje (100% joha) kl. 2 – 450 g x5
Sječke za dimljenje/roštilj 70% joha + 30% bukva, 450 g, kl. 2
Jako tostirane hrastove pahuljice za aromatizaciju alkohola (viski, burbon, brendi, konjak, pivo), 50 g
2,22 €
44,40 EUR/kg
Sakupljač za sitno voće, metalni zeleni
21,22 €
21,22 EUR/kom.
Američke hrastove pahuljice jako tostirane, 500g
13,17 €
13,17 EUR/kom.
Jako tostirani cimetovi hrastovi listići 50 g
3,04 €
3,04 EUR/kom.
Prirodne hrastove pahuljice za aromatizaciju alkohola (viski, bijelo vino), 50 g
2,22 EUR/kom.
Vanilija hrastovi listići, jako tostirani, 20g
2,17 €
108,50 EUR/kg
Prirodne hrastove pahuljice (nepečene), 20g
1,95 €
97,50 EUR/kg
Jako tostirane hrastove pahuljice, 20g
Dębove pahuljice jako opiekane, 20 g