Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Kalijev nitrat za soljenje mesa, 20 g
1,20 €
60,00 EUR/kg
Kalijev nitrat za salamurenje mesa, 100 g
2,97 €
29,70 EUR/kg
Poklopci za staklenke fi 82/6, karirani – 10 kom.
1,85 € 1,53 €
0,15 EUR/kom.
Nitritna sol Vit-C - 130 g
0,83 €
6,38 EUR/kg
Peklosól 720 g
2,51 €
3,49 EUR/kg
Peklosól 1 kg
1,44 €
1,44 EUR/kg
Set tekućih aroma dima za dimljenje, 6 kom po 40 ml
14,63 €
60,96 EUR/l
Tekući dim za dimljenje – trešnja, 250ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Tekući dim za dimljenje – višnja, 40 ml
2,78 €
69,50 EUR/l
Utezi za bačve, keramički, fi 22 cm
13,66 €
13,66 EUR/kom.
Nitritna sol - Pekla za običnu kobasicu, s funkcionalnim proteinom, 64 g
2,12 €
33,13 EUR/kg
Pekla blago začinjena biljem za šunku, 75 g
1,19 €
15,87 EUR/kg
Peklosól Pekla češnjakovo-biljna za šunkovar, 100 g
11,90 EUR/kg
Aroma dima za dimljenje – kleka, 250 ml
Tekući dim za dimljenje - hrastov, 250 ml