Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Kulture bakterija za zrelo meso, 2 g
2,41 €
1205,00 EUR/kg
Kalijev nitrat za salamurenje mesa, 100 g
2,97 €
29,70 EUR/kg
Kalijev nitrat za soljenje mesa, 20 g
1,20 €
60,00 EUR/kg
Nitritna sol - Pekla za običnu kobasicu, s funkcionalnim proteinom, 64 g
2,12 €
33,13 EUR/kg
Tekući dim za dimljenje - hrastov, 250 ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Tekući dim za dimljenje – trešnja, 250ml
Tekući dim za dimljenje – višnja, 40 ml
2,78 €
69,50 EUR/l
Set tekućih aroma dima za dimljenje, 6 kom po 40 ml
14,63 €
60,96 EUR/l
Pekla blago začinjena biljem za šunku, 75 g
1,19 €
15,87 EUR/kg
Peklosól Pekla češnjakovo-biljna za šunkovar, 100 g
11,90 EUR/kg
Nitritna sol s biljem "Pekla" - 70 g
17,00 EUR/kg
Tekući dim – hrastov, 40 ml
Šunkovar - Obiteljska gozba 3 kg
25,60 € 24,88 €
24,88 EUR/kom.
Kuke za dimljenje ribe - dvostruke - 5 kom.
5,65 € 5,19 €
1,04 EUR/kom.
Mreža za dimljenje sireva, dulj. 3 m
2,24 € 1,46 €
0,49 EUR/m