Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Nitritna sol - Pekla za običnu kobasicu, s funkcionalnim proteinom, 64 g
2,12 €
33,13 EUR/kg
Nitritna sol s biljem "Pekla" - 70 g
1,19 €
17,00 EUR/kg
Nitritna sol Vit-C - 130 g
0,83 €
6,38 EUR/kg
Kalijev nitrat za salamurenje mesa, 100 g
2,97 €
29,70 EUR/kg
Kalijev nitrat za soljenje mesa, 20 g
1,20 €
60,00 EUR/kg
Pekla blago začinjena biljem za šunku, 75 g
15,87 EUR/kg
Tajna djeda Feliksa za salamurenje - mješavina začina i začinskog bilja, 500g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Tajna djeda Feliksa za salamurenje, 35 g
1,80 € 1,66 €
47,43 EUR/kg
Marinada za slaninu - mješavina bilja i začina, 35 g
1,27 €
36,29 EUR/kg
Mješavina začina i bilja za seosku kobasicu, 500g
Marinada za rebarca - mješavina bilja i začina, 35 g
Marinada za koljenicu - mješavina bilja i začina, 70 g
1,80 € 1,27 €
18,14 EUR/kg
Peklosól 720 g
2,51 €
3,49 EUR/kg
Peklosól 1 kg
1,44 €
1,44 EUR/kg
Peklosól Vit-C - 400 g
1,66 €
4,15 EUR/kg