Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Kolagenska ovojnica za suhomesnate proizvode fi 65 - 4 m
4,99 € 4,73 €
1,18 EUR/m
Prirodna svinjska crijeva 28/30, 15m
7,78 €
0,52 EUR/m
Ovčja crijeva - fi 22/24 mm, na trakama, 15 m
7,41 €
0,49 EUR/m
Svinjska crijeva 28/30 mm i ovčja 18/20 mm - set
11,83 €
0,30 EUR/m
Kolagenska ovojnica za kobasice fi 55 - 4 m
4,24 € 3,95 €
0,99 EUR/m
Proteinska ovojnica za kobasice fi 55 mm, 10 m
6,31 €
0,63 EUR/m
Prirodna svinjska crijeva - kalibar 28/30mm, 15m
5,73 €
0,38 EUR/m
Bjelančevinska kobasičarska ovojnica Ø 65 mm, 10 m
7,68 €
0,77 EUR/m
Prirodna svinjska crijeva 28/30, 90m
15,85 € 12,19 €
0,14 EUR/m
Aplikator za mesarske mreže - premium
13,17 €
13,17 EUR/kom.
Bijeli pamučni mesarski konac (240°C) 55 m
2,92 €
0,05 EUR/m
Pekla blago začinjena biljem za šunku, 75 g
1,19 €
15,87 EUR/kg
Bakterijske kulture za kobasice zrenja, 2 g
2,41 €
1205,00 EUR/kg
Pamučne niti za meso bijele (240°C) 55 m
4,22 €
0,08 EUR/m
Kalijev nitrat za salamurenje mesa, 100 g
2,97 €
29,70 EUR/kg