Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Mješavina začina i bilja za seosku kobasicu, 500g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Za seoske kobasice, 20g
1,66 €
83,00 EUR/kg
Domaća mješavina začina i bilja za kabanose, 30 g
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
Vinski Set Easy – jednostavan način za domaće vino
20,00 €
20,00 EUR/kom.
Staklenka TO 425ml s tiskom „Domaća poslastica” i crnim poklopcem fi 82 - 3 kom.
4,41 € 3,24 €
1,08 EUR/kom.
Pljosnata boca 500 ml s navojnim čepom, tisak „Domaća naljevina”, 1 kom.
1,63 €
1,63 EUR/kom.
Bijela mrežica za mesne proizvode dimenzija 12,5 cm x 50 m, s toplinskom otpornošću do 220°C
13,90 €
0,28 EUR/m
Crna mesarska mrežica dimenzija 18 cm x 5 m, s toplinskom otpornošću do 220°C
4,21 € 3,95 €
0,79 EUR/m
Bijela mrežica za mesne proizvode dimenzija 12,5 cm x 5 m, s toplinskom otpornošću do 220°C
2,97 € 2,63 €
0,53 EUR/m
Vinski kvasac Enovini®
1,22 €
174,29 EUR/kg
Pekla blago začinjena biljem za šunku, 75 g
1,19 €
15,87 EUR/kg
Okrugla forma za sir Ø 8,4 x 7,4 cm za 250 g
1,33 € 1,02 €
1,02 EUR/kom.
Injektor od nehrđajućeg čelika 60 ml + 2 igle
15,12 €
15,12 EUR/kom.
Injektor 30ml + 3 igle + čistač
5,75 €
5,75 EUR/kom.
Nitritna sol Vit-C - 130 g
0,83 €
6,38 EUR/kg