Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Esencija okusa crnog ribiza s prirodnom aromom za 4 L - 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Samoljepljive etikete 60x90 mm za boce, votku, crne, 20 kom.
2,63 € 1,95 €
0,10 EUR/kom.
Słoikówka - mješavina bilja i začina i bilja, 500 g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Za bijelu kobasicu - mješavina začina i bilja, 350 g
8,95 €
25,57 EUR/kg
Klasična mješavina bilja i začina za šunkovar
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
Odabrana za šunku - mješavina bilja i začina
Domaća mješavina začina i bilja za kabanose, 30 g
Za seoske kobasice, 20g
1,66 €
83,00 EUR/kg
Tajna djeda Feliksa za salamurenje, 35 g
47,43 EUR/kg
Pekla za bijelu kobasicu, s funkcionalnim proteinom i acerolom, 66g
2,12 €
32,12 EUR/kg
Nitritna sol - Pekla za običnu kobasicu, s funkcionalnim proteinom, 64 g
33,13 EUR/kg
Mješavina začina i bilja za seosku kobasicu, 500g
Tajna djeda Feliksa za salamurenje - mješavina začina i začinskog bilja, 500g
Staklenka - mješavina bilja i začina, 30 g
Za bijelu kobasicu - mješavina začinskog bilja i začina