Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Tekući dim – aroma dimljenja, za 20 kg, 250 ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Pušnica dragON PLYWOOD NATURE – bez okvira, modularna, s digitalnim upravljačem, 320L
1 035,37 €
1035,37 EUR/kom.
Set tekućih aroma dima za dimljenje, 6 kom po 40 ml
14,63 €
60,96 EUR/l
Tekući dim za dimljenje – trešnja, 250ml
Tekući dim za dimljenje – višnja, 40 ml
2,78 €
69,50 EUR/l
Kuke za dimljenje - S, naoštrene 3 mm x 150 mm, 15 kom.
8,94 € 8,66 €
0,58 EUR/kom.
Kuke za dimljenje - S, naoštrene, 3 mm x 100 mm, 5 kom.
3,02 € 3,00 €
0,60 EUR/kom.
Drvne sječke za dimljenje/roštiljanje, od jabuke, 450 g, kl. 8
2,58 €
5,73 EUR/kg
Drvni čips za dimljenje i roštilj svinjetine – mješavina (70% joha, 30% bukva), 450 g, klasa 10
2,34 €
2,34 EUR/kom.
Drvene sječke za dimljenje/roštiljanje 70% joha + 30% bukva, 450 g, kl. 8
5,20 EUR/kg
Sječka za dimljenje/roštiljanje, JABUKA - 450 g, kl. 2
Tekući dim za dimljenje - hrastov, 250 ml
Drveni čips za dimljenje/roštiljanje, 50% hrast + 50% joha, 450 g, klasa 8
Drvne sječke za dimljenje (100% bukva) kl. 2 - 450 g X5
10,78 €
4,79 EUR/kg
Drvne sječke za dimljenje (70% joha + 30% bukva) klasa 2, 450 g x5