Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Drveni čips za dimljenje/roštiljanje, 50% hrast + 50% joha, 450 g, klasa 8
2,34 €
5,20 EUR/kg
Set tekućih aroma dima za dimljenje, 6 kom po 40 ml
14,63 €
60,96 EUR/l
Tekući dim – aroma dimljenja, za 20 kg, 250 ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Električna pušnica dragON s mobilnim postoljem
649,76 €
649,76 EUR/kom.
Pušnica 200 L dragON Larch E21 - od ariša, s električnim grijaćim modulom i kontrolerom
707,32 €
707,32 EUR/kom.
Pušnica 115 L dragON Wood 60E drvena, s električnim grijaćim modulom i kontrolerom
573,17 €
573,17 EUR/kom.
Aroma tekućeg dima, za 3 kg mesa, 40 ml
2,78 €
69,50 EUR/l
Pušnica 115 L dragON Wood 60E - drvena opaljana, s električnim grijaćim modulom i kontrolerom
580,49 €
580,49 EUR/kom.
Električna pušnica - dragON s generatorom dima, digitalna 65 L
609,51 €
609,51 EUR/kom.
Duo Grill Klasična za ribu i povrće - mješavina začina 2 u 1, 2 x 12 g
1,09 € 0,95 €
39,58 EUR/kg
Kućna pušnica u loncu, 35 L, za plinski štednjak
131,70 €
131,70 EUR/kom.
Pušnica dragON čelična 220 L, IQ – s Wi-Fi kontrolerom
1 341,46 €
1341,46 EUR/kom.
Čelična pušnica dragON 220 L – s digitalnim upravljačem
1 158,78 €
1158,78 EUR/kom.
Balkonska dimilica s termometrom
34,14 €
34,14 EUR/kom.
Balkonska dimilica s podesivom zapremninom
70,49 €
70,49 EUR/kom.