Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Staklenka TO 65 ml s obojenim poklopcem fi66 - 6 kom.
5,31 € 3,00 €
0,50 EUR/kom.
Sušena svinjska crijeva kalibar 65 mm, 30 cm - 4 kom.
8,07 €
2,02 EUR/kom.
Sirište za sireve 5x1 g
2,63 €
526,00 EUR/kg
6-komorna fermentacijska cijev v2
1,75 € 1,39 €
1,39 EUR/kom.
Raženi kvasac za kruh s kvascem i sladom - 23g
1,29 €
56,09 EUR/kg
Pšenični kvasac s kvascem - 23 g
Balon za vino 54 L u plastičnoj košari
45,11 € 38,78 €
38,78 EUR/kom.
Peklosól 720 g
2,51 €
3,49 EUR/kg
Plastični lijevak fi 10 cm
1,61 €
1,61 EUR/kom.
Peklosól 1 kg
1,44 €
1,44 EUR/kg
Nitritna sol Vit-C - 130 g
0,83 €
6,38 EUR/kg
Ručna korkovnica
3,66 €
3,66 EUR/kom.
Bjelančevinska kobasičarska ovojnica Ø 65 mm, 10 m
7,68 €
0,77 EUR/m
Čep od pluta 65/56 mm
2,26 € 2,05 €
2,05 EUR/kom.
Kolagenska ovojnica za suhomesnate proizvode fi 65 - 4 m
4,99 € 4,73 €
1,18 EUR/m