Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Šećeromjer, pokazivač sadržaja šećera 0 - 29°Blg
5,75 €
5,75 EUR/kom.
Multimjer za mjerenje koncentracije šećera i potencijalnog alkohola
6,04 €
6,04 EUR/kom.
Redukwas® Active za moštove - regulator kiselosti, 460 g
5,92 €
12,87 EUR/kg
Osnovni paket - mošt, sok
10,97 €
10,97 EUR/kom.
Univerzalni vinski kvasac bez razmnožavanja, 20 ml
1,00 €
50,00 EUR/l
ViniTurbo - kvasac za brzu fermentaciju, 20 g
1,88 €
94,00 EUR/kg
Mjerenje prividnog ekstrakta
2,92 €
2,92 EUR/kom.
Bayanus kvasac + hranjiva tvar - Univerzalno - 21%, 17 g
1,83 €
1,83 EUR/kom.
Redukwas® Plus - regulator kiselosti, 100 g
2,05 €
20,50 EUR/kg
Mjerenje gustoće
Hrana za vino Kombi Vita - 10g
1,34 €
134,00 EUR/kg
Hrana za vino s vitaminom B1, 10g
1,17 €
117,00 EUR/kg
Vinski kvasac Fermivin VR5, 7 g
1,49 €
212,86 EUR/kg
Vinski kvasac Fermivin 7013, 7 g
1,29 €
184,29 EUR/kg
Nelomljiv šećeromjer s epruvetom, mjerni raspon: -5-35°Blg
3,95 €
3,95 EUR/kom.