Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Peklosól Pekel za krakovsku kobasicu - 115 g
2,22 €
19,30 EUR/kg
Peklosól Pekla češnjakovo-biljna za šunkovar, 100 g
1,19 €
11,90 EUR/kg
Peklosól 720 g
2,51 €
3,49 EUR/kg
Pekla za bijelu kobasicu, s funkcionalnim proteinom i acerolom, 66g
2,12 €
32,12 EUR/kg
Nitritna sol - Pekla za običnu kobasicu, s funkcionalnim proteinom, 64 g
33,13 EUR/kg
Peklosól 1 kg
1,44 €
1,44 EUR/kg
Pekla blago začinjena biljem za šunku, 75 g
15,87 EUR/kg
Peklosól - Pekla za običnu kobasicu
18,31 EUR/kg
Generator dima dragON JET 2 s pepelnikom i pumpom
104,63 €
104,63 EUR/kom.
Nitritna sol s biljem "Pekla" - 70 g
17,00 EUR/kg
Generator dima dragON JET 4 LIGHT s funkcijom ispuštanja pepela i električnom pumpom dragON Air
37,31 €
37,31 EUR/kom.
dragON set za pušnicu – IQ moduli s Wi‑Fi i generator dima JET 2 LONG s pepelnikom
434,14 €
434,14 EUR/kom.
Kokosov aktivni ugljen 1 kg x 10 - set
64,14 €
6,41 EUR/kg
Vrtno vatrište s rešetkom, Ø55 cm, okruglo, zdjela
31,21 € 29,75 €
29,75 EUR/kom.
Kokosov aktivni ugljen 1 kg x 4 - set
26,83 €
6,71 EUR/kg