Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Kvasac za cider Ciderini Sweet, 5 g
1,88 €
376,00 EUR/kg
Ciderini Strong kvasac za cider, 5 g
1,17 €
234,00 EUR/kg
Set za cider 20 L
32,19 €
32,19 EUR/kom.
Vinski kvasac Turbo Fruit 5-7 dana 100 L
5,61 €
35,06 EUR/kg
Moje hobi: izrada domaćeg vina - engleska verzija
1,63 € 1,04 €
1,04 EUR/kom.
Moje hobi: izrada domaćeg vina - ruska verzija
1,41 € 0,91 €
0,91 EUR/kom.
Turbo kvasac X-Pack 1,8 kg - profesionalni, za velike nastave
24,63 €
13,68 EUR/kg
ViniTurbo - kvasac za brzu fermentaciju, 20 g
94,00 EUR/kg
Suhi kvasac za talijansku pizzu - 100 g
3,19 €
31,90 EUR/kg
Raženi kvasac za kruh s kvascem i sladom - 23g
1,29 €
56,09 EUR/kg
Vinski kvasac s hranom za kvasac - za cvjetna vina, 10-15 L
117,50 EUR/kg
Destilacijski kvasac Turbo Grom 48h 100L
9,46 €
18,55 EUR/kg
Destilacijski kvasac Turbo Grom 5-7 dana 100L
6,31 €
18,56 EUR/kg
Destilacijski kvasac Turbo Grom 24h
4,61 €
25,61 EUR/kg
Destilacijski kvasac Turbo Grappa 7-10 dana
3,68 €
30,67 EUR/kg