Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Esencija okusa viskija za 10 L, 100 ml
8,19 €
81,90 EUR/l
Plastični lijevak fi25 za balone, visoki rub
6,41 €
6,41 EUR/kom.
Vinski kvasac s hranom za kvasac - za cvjetna vina, 10-15 L
1,88 €
117,50 EUR/kg
Vinski Set Easy – jednostavan način za domaće vino
20,00 €
20,00 EUR/kom.
Prirodne hrastove pahuljice za aromatizaciju alkohola (viski, bijelo vino), 50 g
2,22 €
2,22 EUR/kom.
Jako tostirane hrastove pahuljice za aromatizaciju alkohola (viski, burbon, brendi, konjak, pivo), 50 g
44,40 EUR/kg
Univerzalni vinski kvasac bez razmnožavanja, 20 ml
1,00 €
50,00 EUR/l
Vinski kvasac Turbo Fruit 5-7 dana 100 L
5,61 €
35,06 EUR/kg
Vinski kvasac Turbo Fruit 5-7 dana
2,56 €
64,00 EUR/kg
Vinski kvasac Enovini® HONEY, 10 g
1,58 €
158,00 EUR/kg
Vinski kvasac Burgund bez razmnožavanja, 20 ml
Vinski kvasac Burgund, 20 ml
0,95 €
47,50 EUR/l
Vinski kvasac Malaga, 20 ml
Vinski kvasac Tokay, 20 ml
Hrana za vino s vitaminom B1, 10g
1,17 €
117,00 EUR/kg