Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Set za vino 4 GODIŠNJA DOBA - Divlja ruža
5,49 €
52,29 EUR/kg
Sječke za dimljenje (100% joha) kl. 2 – 450 g x5
10,78 €
4,79 EUR/kg
Tajna djeda Feliksa za salamurenje - mješavina začina i začinskog bilja, 500g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Aroma dima za dimljenje – kleka, 250 ml
45,16 EUR/l
Drvna sječka za dimljenje/roštiljanje, bukva, 450 g, kl.10
2,34 €
2,34 EUR/kom.
Drvene sječke za dimljenje/roštiljanje, bukva, 450 g, kl. 2
5,20 EUR/kg
Drvene sječke za dimljenje/roštiljanje, joha, 450 g, kl. 8
Drvna sječka za dimljenje/roštiljanje, bukva, 450 g, klasa 8
Drveni čips za dimljenje/roštiljanje, hrast, 450 g, kl. 8
Drveni čips za dimljenje/roštiljanje, joha, 450 g, klasa 2
Tajna djeda Feliksa za salamurenje, 35 g
1,80 € 1,66 €
47,43 EUR/kg
Lijevani lonac za pečenje, 5.5 L
47,93 € 28,78 €
28,78 EUR/kom.
Drvne sječke za dimljenje (100% bukva) kl. 2 - 450 g X5
Sječke za dimljenje/roštilj 70% joha + 30% bukva, 450 g, kl. 2
Odabrana za šunku - mješavina bilja i začina
55,33 EUR/kg